KİTAP TOKAT PROJESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI YIL SONU OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL LİSTESİ - 4. SINIFLAR
Sıra No İsim Sınıf Okul İlçe
1 DENİZ ALYA KARAGÖZ 4. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
2 ESRA TEMIZ 4. Sınıf Atatürk İlkokulu Erbaa
3 KIVANÇ YILDIRIM 4. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
4 Tuğba Çetiner 4. Sınıf Atatürk İlkokulu Erbaa
5 MAHMUT TEMIZ 4. Sınıf Atatürk İlkokulu Erbaa
6 ÖMER YAĞIZ YILMAZ 4. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
7 ARAS AKGÜN 4. Sınıf Fevzi Çakmak İlkokulu Erbaa
8 EYÜP ENSAR ÖZÇELIK 4. Sınıf Mevlana İlkokulu Erbaa
9 TUANA ELDEMIR 4. Sınıf Cumhuriyet İlkokulu Merkez
10 ASLI BERNA KOÇYIĞIT 4. Sınıf Karşıyaka İlkokulu Merkez
11 YAĞIZ ALI KOCAER 4. Sınıf Cumhuriyet İlkokulu Merkez
12 CEYDA AKARÇAY 4. Sınıf 18 Mart İlkokulu Merkez
13 ADA BERİL YILDIRIM 4. Sınıf Özel Tokat Ayışığı İlkokulu Merkez
14 AYBUKE GÜNDOĞDU 4. Sınıf Yunus Emre İlkokulu Merkez
15 MUHAMMED YUSUF KAYMAK 4. Sınıf Fatih İlkokulu Merkez
16 FATMA ÖYKÜ HAYTA 4. Sınıf Kemal Arat İlkokulu Merkez
17 ARDA AKSOY 4. Sınıf Melik Ahmet Gazi İlkokulu Merkez
18 DEFNE NAZ ŞAHIN 4. Sınıf Halil Rıfat Paşa İlkokulu Merkez
19 SUDENAZ AYGÜN 4. Sınıf İbni Sina İlkokulu Merkez
20 MELİSANUR BEKTAŞ 4. Sınıf Ormanbeyli İlkokulu Merkez
21 EMIR TARIK YAZAR 4. Sınıf Cumhuriyet İlkokulu Merkez
22 MEDINE RANA KILIÇ 4. Sınıf Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu Merkez
23 NEHIR ZÜMRA DEMIRAĞ 4. Sınıf Fatih İlkokulu Merkez
24 UTKU HATIPOĞLU 4. Sınıf Özel Tokat Uğur İlkokulu Merkez
25 ZEHRA ÇELEBIOĞLU 4. Sınıf Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu Merkez
26 SÜMEYRA ÖZTÜRK 4. Sınıf Mahmudiye İlkokulu Niksar
27 BÜŞRA ÖZTÜRK 4. Sınıf 15 Temmuz Şehit Ferhat Kaya İlkokulu Niksar
28 ECRIN AYŞE TAŞ 4. Sınıf 15 Temmuz Şehit Ferhat Kaya İlkokulu Niksar
29 GÜRBÜZ AVAR 4. Sınıf Ulvi Saime Kaya İlkokulu Niksar
30 ZEYNEP SUDE ŞAHIN 4. Sınıf Gazi Ahmet İlkokulu Niksar
31 BUĞLEM KOCA 4. Sınıf Bereketli İlkokulu Reşadiye
32 NUR SENA ALTINDAĞ 4. Sınıf Gazipaşa Burhan Aras İlkokulu Reşadiye
33 YAĞIZ ÇETİN 4. Sınıf Gazipaşa Burhan Aras İlkokulu Reşadiye
34 HICRAN LALE ALTINDAĞ 4. Sınıf Gazipaşa Burhan Aras İlkokulu Reşadiye
35 TAHA OSMAN YILDIRIM 4. Sınıf Gazipaşa Burhan Aras İlkokulu Reşadiye
36 ÖMER YAKUP YILMAZ 4. Sınıf Gazipaşa Burhan Aras İlkokulu Reşadiye
37 MUHAMMED EMIN SIRIN 4. Sınıf Gazipaşa Burhan Aras İlkokulu Reşadiye
38 CEMRE SOYMA 4. Sınıf Bereketli İlkokulu Reşadiye
39 DAVUT POLAT 4. Sınıf Bereketli İlkokulu Reşadiye
40 RUVEYDA GÜLCE DURMUŞ 4. Sınıf Gazipaşa Burhan Aras İlkokulu Reşadiye
41 MEHMET ZAHID YIĞIT 4. Sınıf Gazipaşa Burhan Aras İlkokulu Reşadiye
42 METE ERASLAN 4. Sınıf Kelkit İlkokulu Reşadiye
43 DAVUT POLAT 4. Sınıf Bereketli İlkokulu Reşadiye
44 AYŞE YAPICI 4. Sınıf Alpudere İlkokulu Sulusaray
45 GAMZE AK 4. Sınıf Yeşilırmak İlkokulu Turhal
46 FATIMANUR UTKUN 4. Sınıf Cumhuriyet İlkokulu Turhal
47 OĞUZ INCE 4. Sınıf Mimar Sinan İlkokulu Turhal
48 AYLİN ATAY 4. Sınıf Mehmet Akif İlkokulu Zile
49 CEM DEMIRELLI 4. Sınıf Mehmet Akif İlkokulu Zile
50 ZEYNEP RAVZA ARAZ 4. Sınıf Melik Gazi İlkokulu Zile