KİTAP TOKAT PROJESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI YIL SONU OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL LİSTESİ - 5. SINIFLAR
Sıra No İsim Sınıf Okul İlçe
1 ENES ORUÇ 5. Sınıf Almus Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu Almus
2 HATICE ZÜMRA AÇIKEL 5. Sınıf Başçiftlik Ortaokulu Başçiftlik
3 FATMA AYMAK 5. Sınıf Başçiftlik Ortaokulu Başçiftlik
4 MEHMET EGE ÇOŞKUN 5. Sınıf Özel Erbaa Açı Ortaokul Erbaa
5 ECRIN NISA BALCI 5. Sınıf Alparslan Ortaokulu Erbaa
6 RUKKIYE SOYMAZ 5. Sınıf Tepeşehir Yatılı Bölge Ortaokulu Erbaa
7 ELIF YAREN KARIP 5. Sınıf Mevlana Ortaokulu Erbaa
8 ZAHİDE NUR DÜNDAR 5. Sınıf Tepeşehir Yatılı Bölge Ortaokulu Erbaa
9 ARDA YILMAZ 5. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Erbaa
10 YAĞIZ YILMAZ 5. Sınıf Mevlana Ortaokulu Erbaa
11 CEREN YAHŞI 5. Sınıf Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu Merkez
12 ELIF BERRA ŞAHİN 5. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Merkez
13 RAVZA ARSLAN 5. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Merkez
14 FEYZA YILDIRIM 5. Sınıf Ali Tepe Topçubağı Ortaokulu Merkez
15 SADULLAH YILDIZ 5. Sınıf Gökdere Ortaokulu Merkez
16 AYAZ GEÇGEL 5. Sınıf Halil Rıfat Paşa Ortaokulu Merkez
17 Eymen Şahin KARSU 5. Sınıf Fevzi Çakmak Ortaokulu Merkez
18 SILA BALÇI 5. Sınıf Gökdere Ortaokulu Merkez
19 ELIF AHSEN BOLAT 5. Sınıf Özel Tokat Ayışığı Ortaokulu Merkez
20 ELIFNUR GÖKSU 5. Sınıf Halil Rıfat Paşa Ortaokulu Merkez
21 AYŞENUR ÖZÇOBAN 5. Sınıf Ormanbeyli Ortaokulu Merkez
22 ECRIN SENA YILMAZ 5. Sınıf Behzat-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu Merkez
23 MELIKE ÇOLAK 5. Sınıf Behzat-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu Merkez
24 MELIH GÜLEÇ 5. Sınıf Halil Rıfat Paşa Ortaokulu Merkez
25 AFRA BUĞLEM ASLAN 5. Sınıf Atatürk Ortaokulu Merkez
26 ALPEREN AKSOY 5. Sınıf Gökdere Ortaokulu Merkez
27 EVREN KILIÇ 5. Sınıf Halil Rıfat Paşa Ortaokulu Merkez
28 ZEYNEP AZRA ÖZDEMİR 5. Sınıf Atatürk Ortaokulu Merkez
29 MEDINE YILMAZ 5. Sınıf Ali Tepe Topçubağı Ortaokulu Merkez
30 FATMANUR BIÇER 5. Sınıf Dereköy Ortaokulu Pazar
31 DAMLA KOÇER 5. Sınıf Pazar Şehit Hüseyin Kocabaş Ortaokulu Pazar
32 FIRAT MUSTAFA BIÇER 5. Sınıf Dereköy Ortaokulu Pazar
33 NAIL EMRE ERYILMAZ 5. Sınıf Atatürk Ortaokulu Reşadiye
34 NESIBENUR ERYILMAZ 5. Sınıf Atatürk Ortaokulu Reşadiye
35 ZEYNEP AYŞE ERYILMAZ 5. Sınıf Atatürk Ortaokulu Reşadiye
36 KAYRA EKICI 5. Sınıf Atatürk Ortaokulu Reşadiye
37 SUDE NAZ SEÇGÜN 5. Sınıf Bereketli Ortaokulu Reşadiye
38 TUĞBA ÜZÜMCÜ 5. Sınıf Alanyurt Ortaokulu Sulusaray
39 ARİFE BELİNAY ERTEN 5. Sınıf Fatih Ortaokulu Sulusaray
40 Yaren ALPARSLAN 5. Sınıf 15 Temmuz Şehit Mehmet Güder İmam Hatip O. Sulusaray
41 RANA SAPANCA 5. Sınıf Atatürk Ortaokulu Sulusaray
42 ESMA TÜRKMEN 5. Sınıf Fatih Ortaokulu Sulusaray
43 ASLI DILER 5. Sınıf Alanyurt Ortaokulu Sulusaray
44 ELİF DURMUŞ 5. Sınıf Atatürk Ortaokulu Sulusaray
45 yusuf anıt 5. Sınıf Atatürk İlkokulu Sulusaray
46 KÜBRA SÖYLEMEZ 5. Sınıf Atatürk Ortaokulu Sulusaray
47 EYLÜL ZEYNEP TAYLAN 5. Sınıf Alparslan Ortaokulu Turhal
48 NISA ÖZMEN 5. Sınıf Atatürk Ortaokulu Turhal
49 ESMANUR TOKSOY 5. Sınıf Neziha -Kazım Atıcı İmam Hatip Ortaokulu Turhal
50 EMİR KAĞAN KIRIKTAŞ 5. Sınıf Fevzi Çakmak Ortaokulu Zile