KİTAP TOKAT PROJESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI YIL SONU OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL LİSTESİ - 6. SINIFLAR
Sıra No İsim Sınıf Okul İlçe
1 YAĞIZ PARMAKSIZ 6. Sınıf Almus Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu Almus
2 RÜVEYDA BULUT 6. Sınıf Almus Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu Almus
3 CEYLİN BERRA ARI 6. Sınıf Mevlana Ortaokulu Erbaa
4 UTKU BAŞARAN 6. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Erbaa
5 ZÜMRA AKIN 6. Sınıf Hakimiyet-i Milliye Ortaokulu Erbaa
6 EFLIN YAŞAR 6. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Erbaa
7 BERRA KÖSE 6. Sınıf Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu Merkez
8 ZEYNEP DUMAN 6. Sınıf Özel Tokat Ayışığı Ortaokulu Merkez
9 ABDULLAH YAMAN 6. Sınıf Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu Merkez
10 NIL DENIZ AKDOĞDU 6. Sınıf Halil Rıfat Paşa Ortaokulu Merkez
11 YAĞMUR ECRIN ÇANKAYA 6. Sınıf Halil Rıfat Paşa Ortaokulu Merkez
12 MEHLİKA TUNA 6. Sınıf Büyükyıldız Ortaokulu Merkez
13 ECE YILMAZ 6. Sınıf 26 Haziran Ortaokulu Merkez
14 SUDENAZ YAMAN 6. Sınıf Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu Merkez
15 Pınar SAY 6. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Merkez
16 ADA MAY 6. Sınıf Halil Rıfat Paşa Ortaokulu Merkez
17 AHMET EMİN EZMECİ 6. Sınıf Yeşilbağ Ortaokulu Merkez
18 EYYUB DEMIR 6. Sınıf Mahmudiye Ortaokulu Niksar
19 ABDULKERİM DOĞAN 6. Sınıf Mahmudiye Ortaokulu Niksar
20 UMUT ZELYÜT 6. Sınıf Kaya İsmet Özden Ortaokulu Niksar
21 ZEYNEP EYLÜL GÜR 6. Sınıf Pazar Şehit Hüseyin Kocabaş Ortaokulu Pazar
22 EMİR YILDIZDAL 6. Sınıf Pazar Şehit Hüseyin Kocabaş Ortaokulu Pazar
23 ŞEYMA YILMAZ 6. Sınıf Bereketli Ortaokulu Reşadiye
24 NİSANUR DURSUN 6. Sınıf Bereketli Ortaokulu Reşadiye
25 SILA DEMİR 6. Sınıf Bereketli Ortaokulu Reşadiye
26 SEHER ARSLAN 6. Sınıf Bereketli Ortaokulu Reşadiye
27 HAVVA POLAT 6. Sınıf Bereketli Ortaokulu Reşadiye
28 SALİHUMUT YILDIZ 6. Sınıf 15 Temmuz Şehit Erkan Yiğit Ortaokulu Reşadiye
29 EBRAR ALDEMIR 6. Sınıf 15 Temmuz Şehit Erkan Yiğit Ortaokulu Reşadiye
30 BEYZANUR BAYRAM 6. Sınıf Bereketli Ortaokulu Reşadiye
31 RUKİYE DİLER 6. Sınıf Alanyurt Ortaokulu Sulusaray
32 AYŞENUR CORUK 6. Sınıf Atatürk Ortaokulu Sulusaray
33 DILARA AÇIKKAPI 6. Sınıf Fatih Ortaokulu Sulusaray
34 HAVVANUR ÇOLAK 6. Sınıf Atatürk Ortaokulu Sulusaray
35 MERVE UĞUR 6. Sınıf Fatih Ortaokulu Sulusaray
36 ŞURA GENÇ 6. Sınıf Atatürk Ortaokulu Sulusaray
37 ŞENGÜL KUMAZ 6. Sınıf Mimar Sinan Ortaokulu Turhal
38 TUANA NUR TOPLAR 6. Sınıf Atatürk Ortaokulu Turhal
39 TALHA KARAARSLAN 6. Sınıf Çivril Ortaokulu Turhal
40 YIĞIT ÇOLAK 6. Sınıf Mimar Sinan Ortaokulu Turhal
41 RÜMEYSA BAŞ 6. Sınıf Mimar Sinan Ortaokulu Turhal
42 İNCİNAZ İKİKAT 6. Sınıf Atatürk Ortaokulu Turhal
43 UMUTTAMER DÜZGÜN 6. Sınıf Mimar Sinan Ortaokulu Turhal
44 DENIZ ATAMAN 6. Sınıf Atatürk Ortaokulu Turhal
45 BURAK BOZKURT 6. Sınıf Alparslan Ortaokulu Turhal
46 İREM SÜNDÜS GÜR 6. Sınıf Atatürk Ortaokulu Turhal
47 SIBEL ÖZKARA 6. Sınıf Evrenköy Şehit Naci Yavuz Ortaokulu Zile
48 MERT KARADENIZ 6. Sınıf Fevzi Çakmak Ortaokulu Zile
49 ECRIN ÖRNEK 6. Sınıf Hüseyingazi Ortaokulu Zile
50 ENIS BATINAY KARABIYIK 6. Sınıf Cumhuriyet Ortaokulu Zile