KİTAP TOKAT PROJESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI YIL SONU OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL LİSTESİ - 7. SINIFLAR
Sıra No İsim Sınıf Okul İlçe
1 BÜŞRA ERCAN 7. Sınıf Çelikli Şehit Bekir Kurt Ortaokulu Artova
2 NASIF NASİP 7. Sınıf Çelikli Şehit Bekir Kurt Ortaokulu Artova
3 Esma Nur KARABULUT 7. Sınıf Gazipaşa Ortaokulu Artova
4 TUĞBA AYDOĞDU 7. Sınıf Çelikli Şehit Bekir Kurt Ortaokulu Artova
5 ASYA ULUSOY 7. Sınıf Hakimiyet-i Milliye Ortaokulu Erbaa
6 RAMAZAN EFE AYTAN 7. Sınıf Mevlana Ortaokulu Erbaa
7 Zehra Temiz 7. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Erbaa
8 BUSENAZ ASLAN 7. Sınıf Alparslan Ortaokulu Erbaa
9 BELINAY ÇETİNER 7. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Erbaa
10 ZEYNEP NEVA ERGÜDEN 7. Sınıf Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Erbaa
11 NISA NUR AKGÜL 7. Sınıf Tepeşehir Yatılı Bölge Ortaokulu Erbaa
12 EYLÜL ÇETINER 7. Sınıf Mevlana Ortaokulu Erbaa
13 TARIK EFE UMAY 7. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Erbaa
14 ECEM NUR AKKAYA 7. Sınıf Mevlana Ortaokulu Erbaa
15 HAYRÜNNİSA KÖKCÜ 7. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Erbaa
16 EDİBE YAREN BOLAT 7. Sınıf İstiklal Ortaokulu Erbaa
17 YUSUF MİRZA ŞİMŞEK 7. Sınıf Vakıfbank Namık Kemal Ortaokulu Merkez
18 ZEYNEP ADA GÖÇER 7. Sınıf Ormanbeyli Ortaokulu Merkez
19 SEVDE AYKUN 7. Sınıf Ormanbeyli Ortaokulu Merkez
20 AZIZ BURAK DÖNGEZ 7. Sınıf Fevzi Çakmak Ortaokulu Merkez
21 ÖMER FARUK KARLIK 7. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Merkez
22 EYLÜL YURTSEVER 7. Sınıf Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu Merkez
23 IREM SU DOĞAN 7. Sınıf 26 Haziran Ortaokulu Merkez
24 TALHA TALI 7. Sınıf Vakıfbank Namık Kemal Ortaokulu Merkez
25 BEYHAN AYSU URAŞ 7. Sınıf Kaya İsmet Özden Ortaokulu Niksar
26 NİLSU TEKALMAZ 7. Sınıf Aysel Nadide Başar Yatılı Bölge Ortaokulu Niksar
27 ZEYNEP KÖKSAL 7. Sınıf Gürçeşme Ortaokulu Niksar
28 HASAN ÇELIK 7. Sınıf Dereköy Ortaokulu Pazar
29 SAHRIYE YILMAZ 7. Sınıf Alanyurt Ortaokulu Sulusaray
30 MÜBERRA EZMECI 7. Sınıf Fatih Ortaokulu Sulusaray
31 EMINE GÜNER 7. Sınıf Atatürk Ortaokulu Sulusaray
32 HILAL DER 7. Sınıf 15 Temmuz Şehit Mehmet Güder İmam Hatip O. Sulusaray
33 ESMASU SAĞIR 7. Sınıf Atatürk Ortaokulu Sulusaray
34 AHMET SAFA BAYSAL 7. Sınıf 15 Temmuz Şehit Mehmet Güder İmam Hatip O. Sulusaray
35 ECRIN MELIKE ÇANKAYA 7. Sınıf Alanyurt Ortaokulu Sulusaray
36 Ecrin Genç 7. Sınıf Atatürk Ortaokulu Sulusaray
37 FATMA ZEHRA ŞANLI 7. Sınıf Fatih Ortaokulu Sulusaray
38 ŞEVVAL IREM SUNAR 7. Sınıf Fatih Ortaokulu Sulusaray
39 ILKSEN UYGUN 7. Sınıf 15 Temmuz Şehit Mehmet Güder İmam Hatip O. Sulusaray
40 SALIH ÇELIK 7. Sınıf Fatih Ortaokulu Sulusaray
41 EREN ERTEN 7. Sınıf Atatürk Ortaokulu Sulusaray
42 BEYZANUR ANIT 7. Sınıf 15 Temmuz Şehit Mehmet Güder İmam Hatip O. Sulusaray
43 ALI TAHA ÇEÇEN 7. Sınıf Atatürk Ortaokulu Turhal
44 EBRAR KILIÇ 7. Sınıf Neziha -Kazım Atıcı İmam Hatip Ortaokulu Turhal
45 ALEYNA DANŞIK 7. Sınıf Alparslan Ortaokulu Turhal
46 AHMET ENES SOYLU 7. Sınıf Atatürk Ortaokulu Turhal
47 GÜLSU AKALIN 7. Sınıf Yenisu Ortaokulu Turhal
48 ELIFNUR ÖTER 7. Sınıf Atatürk Ortaokulu Turhal
49 ELİF EYLÜL ARSLANDÖL 7. Sınıf Cengiz Topel Ortaokulu Turhal
50 ESMA ECRIN ÇINAR 7. Sınıf Milli Hakimiyet Ortaokulu Yeşilyurt