KİTAP TOKAT PROJESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI YIL SONU OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL LİSTESİ - 8. SINIFLAR
Sıra No İsim Sınıf Okul İlçe
1 NISANUR ERDOĞDU 8. Sınıf Almus İmam Hatip Ortaokulu Almus
2 RÜMEYSA BEKDEMİR 8. Sınıf Artova İmam Hatip Ortaokulu Artova
3 MELEK KOCABAY 8. Sınıf Hatipli Şehit Birol Şimşek Ortaokulu Başçiftlik
4 HIRANUR KARAHAN 8. Sınıf Başçiftlik Ortaokulu Başçiftlik
5 Dilek COSKUN 8. Sınıf Alparslan Ortaokulu Erbaa
6 YUNUS EMRE AY 8. Sınıf Alparslan Ortaokulu Erbaa
7 BERNA NUR ASLAN 8. Sınıf Alparslan Ortaokulu Erbaa
8 SENAGÜL MERT 8. Sınıf Tanoba Ortaokulu Erbaa
9 SEMA ŞAHİN 8. Sınıf Kuruçay Ortaokulu Erbaa
10 AHMET ATEŞ 8. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Erbaa
11 TAHA ERDEM DERICIDERICI 8. Sınıf Erbaa İmam Hatip Ortaokulu Erbaa
12 HATICE KÜBRA BULCA 8. Sınıf Tanoba Ortaokulu Erbaa
13 HALIL İBRAHIM YURDAKUL 8. Sınıf 100.Yıl Zeki-Sıtkı-Lütfü Akbay Ortaokulu Merkez
14 KEMAL ŞENEL 8. Sınıf 26 Haziran Ortaokulu Merkez
15 HAYRUNNİSA MERİÇ 8. Sınıf Fevzi Çakmak Ortaokulu Merkez
16 MELISA ÖNDER 8. Sınıf Mahmudiye Ortaokulu Niksar
17 ZEHRA GEZGIN 8. Sınıf Dereköy Ortaokulu Pazar
18 MUSTAFA TALHA YILMAZ 8. Sınıf Osman Gazi Ortaokulu Pazar
19 DAMLA ERIŞGEN 8. Sınıf Osman Gazi Ortaokulu Pazar
20 BEYTULLAH KAVAK 8. Sınıf Dereköy Ortaokulu Pazar
21 RUKİYE KAÇMAZ 8. Sınıf Pazar İmam Hatip Ortaokulu Pazar
22 ELIF SENA AĞAOĞLU 8. Sınıf Dereköy Ortaokulu Pazar
23 RABIA YURDAKUL 8. Sınıf Dereköy Ortaokulu Pazar
24 SÜKEYNA SU KORKMAZ 8. Sınıf Bereketli Ortaokulu Reşadiye
25 DILAN ŞAHİN 8. Sınıf Bereketli Ortaokulu Reşadiye
26 FADIK ALKAN 8. Sınıf Cumhuriyet Ortaokulu Sulusaray
27 ZEYNEP SU BOYRAZ 8. Sınıf Fatih Ortaokulu Sulusaray
28 ELIF SAPANCA 8. Sınıf Cumhuriyet Ortaokulu Sulusaray
29 SIRMA ATAR 8. Sınıf Yenisu Ortaokulu Turhal
30 SENA İLKATMIŞ 8. Sınıf Cengiz Topel Ortaokulu Turhal
31 YAREN İRTEGÜN 8. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Turhal
32 ZEYNEP AKEL 8. Sınıf Gaziosmanpaşa Ortaokulu Turhal
33 HANIFE KADER ŞIK 8. Sınıf Şehit Dursun Yöntem Ortaokulu Turhal
34 TUANNA KURBAN 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
35 ELİF KARACA 8. Sınıf Şehit Dursun Yöntem Ortaokulu Turhal
36 TUANA DANŞIK 8. Sınıf Alparslan Ortaokulu Turhal
37 SAMIYE UZ 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
38 MUSTAFA ÇAL 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
39 SEMA ÇAĞLAYAN 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
40 HÜMEYRA YILDIZ DEMIR 8. Sınıf Tatlıcak Ortaokulu Turhal
41 ELANUR IRGIN 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
42 CEYLİN YATKIN 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
43 FATMA NUR ÇAK 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
44 FIRAT BAYRAKTUTAR 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
45 HAKAN ANDIÇ 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
46 ALEYNA BAY 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
47 FURKAN KOÇ 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
48 ERDEM BAY 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
49 ONUR ANDIÇ 8. Sınıf Yazıtepe Ortaokulu Turhal
50 MELISA SILAHŞOR 8. Sınıf Hüseyingazi Ortaokulu Zile