KİTAP TOKAT PROJESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI YIL SONU OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL LİSTESİ - 9. SINIFLAR
Sıra No İsim Sınıf Okul İlçe
1 BUKET BAKIR 9. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
2 DAMLA AYDAN 9. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
3 SEVILAY DEMIREL 9. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
4 ZEYNEP KAYA 9. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
5 ŞEYDA DEMIR 9. Sınıf Altınova Ortaokulu Artova
6 NISANUR KARAKUŞ 9. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
7 ZEHRA AKGÖL 9. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
8 BÜŞRA GÖK 9. Sınıf Seyrantepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erbaa
10 ÇAĞLANUR KARABIYIK 9. Sınıf Coşkun Önder Anadolu Lisesi Erbaa
11 FADIME GOKCE 9. Sınıf Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Erbaa
12 BEREN ŞAHİN 9. Sınıf Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Erbaa
13 YEŞIM ŞENGÜL 9. Sınıf Erbaa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Erbaa
14 ENES GÜLER 9. Sınıf Erbaa Anadolu İmam Hatip Lisesi Erbaa
15 MÜNEVVER SUEDA TOKATLI 9. Sınıf Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Erbaa
16 AYSU DURU KORKMAZ 9. Sınıf Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Erbaa
17 DAMLA AYKAN 9. Sınıf Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Erbaa
18 FERDA BULCA 9. Sınıf Fatih Anadolu Lisesi Erbaa
19 MERYEM ILIKOĞLU 9. Sınıf Plevne Anadolu Lisesi Merkez
20 BEYZA YAHŞI 9. Sınıf Tokat Merkez İMKB Sosyal Bilimler Lisesi Merkez
21 ISMAİL SAFA KARATAŞ 9. Sınıf Özel Tokat Ayışığı Fen Lisesi Merkez
22 ONURALP ARSLAN 9. Sınıf Özel Tokat Ayışığı Fen Lisesi Merkez
23 IREMSU KANTARCI 9. Sınıf Merkez İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
24 YELİZ NURİYE ERKANAT 9. Sınıf Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
25 DILAN BINGÖL 9. Sınıf Tokat Merkez İMKB Sosyal Bilimler Lisesi Merkez
26 YASIN ÖLMEZ 9. Sınıf Atatürk Anadolu Lisesi Merkez
28 MEDINE BÜŞRA AYDIN 9. Sınıf Gazi Osman Paşa Lisesi Merkez
30 ZEHRA SÜDÜTEMIZ 9. Sınıf M.Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkez
31 ALEYNA SOMUNCU 9. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
32 CEYLİN TATLI 9. Sınıf 15 Temmuz Şehit Erdem Diker Anadolu İmam Hatip Lisesi Niksar
33 YAŞAR MELIK GÜRBÜZ 9. Sınıf Danışment Gazi Anadolu Lisesi Niksar
34 AHMET ERARSLAN 9. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
35 BORAN AYDOĞDU 9. Sınıf Şehit Yüzbaşı Erdal Okul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Turhal
36 ŞEVVAL İPEK 9. Sınıf 15 Temmuz Şehit Ferhat Koç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Turhal
37 FADIME ÇELIKGÜN 9. Sınıf Atatürk Anadolu Lisesi Turhal
38 MÜGE SESLİ 9. Sınıf Atatürk Anadolu Lisesi Turhal
39 MELIKE UÇAR 9. Sınıf Yeşilırmak Anadolu Lisesi Turhal
40 BESTE ÖZMEN 9. Sınıf Sami Baklacı Anadolu Lisesi Turhal
41 ELVAN ARSLAN 9. Sınıf Sami Baklacı Anadolu Lisesi Turhal
42 FATMANUR CESUR 9. Sınıf Turhal Atatürk Anadolu Lisesi Turhal
43 BEYZA NUR ÜNLÜ 9. Sınıf Sami Baklacı Anadolu Lisesi Turhal
44 MUHAMMET BIROL 9. Sınıf Sami Baklacı Anadolu Lisesi Turhal
45 NIDA NUR ÇILGI 9. Sınıf Sami Baklacı Anadolu Lisesi Turhal
46 EMIRHAN DURMAZ 9. Sınıf Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Zile
47 ESLEM NUR CANKURT 9. Sınıf Zile Dinçerler Anadolu Lisesi Zile
48 ELIFNUR ŞAHİN 9. Sınıf Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sakarya Anadolu Lisesi Zile
49 HATUN ALTUNTAŞ 9. Sınıf Dinçerler 75. Yıl Anadolu Lisesi Zile
50 AYŞEGÜL DUYGU 9. Sınıf Dinçerler 75. Yıl Anadolu Lisesi Zile