KİTAP TOKAT PROJESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI YIL SONU OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL LİSTESİ - 11. SINIFLAR
Sıra No İsim Sınıf Okul İlçe
1 AYŞE ADIGÜZEL 11. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
2 SEVCAN DEMIREL 11. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
3 ERKAN SOLMAZ 11. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
4 HASANCAN DIRICAN 11. Sınıf Artova Anadolu Lisesi Artova
5 ZAHIDE ŞENYAŞA 11. Sınıf Artova Çok Programlı Anadolu Lisesi Artova
6 EMINE UYAR 11. Sınıf Karayaka Çok Programlı Anadolu Lisesi Erbaa
7 NEHIR COŞKUN 11. Sınıf Özel Erbaa Açı Lisesi Erbaa
8 Samet ŞAHİN 11. Sınıf Erbaa Anadolu İmam Hatip Lisesi Erbaa
9 ZEHRA KAPLAN 11. Sınıf Erbaa Merkez Anadolu Lisesi Erbaa
10 FEYZA NUR LEYLEK 11. Sınıf Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Erbaa
11 CENGIZHAN ALICI 11. Sınıf Erbaa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erbaa
12 NISANUR ÖNCÜL 11. Sınıf Erbaa Merkez Anadolu Lisesi Erbaa
13 HALİME TEMİZ 11. Sınıf Fatih Anadolu Lisesi Erbaa
14 HÜMEYRA PULAT 11. Sınıf Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
15 NURTEN ŞAHİN 11. Sınıf Atatürk Anadolu Lisesi Merkez
16 NEHIR ERDEN 11. Sınıf Merkez İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
17 BÜŞRA BILGI 11. Sınıf Gazi Osman Paşa Lisesi Merkez
18 RABIA ALTUNTAS 11. Sınıf Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkez
19 NISA BILIR 11. Sınıf 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Merkez
20 MERVE NUR IKIKAT 11. Sınıf Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
21 NAZLI BILIR 11. Sınıf 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Merkez
22 DEMET BICER 11. Sınıf Atatürk Anadolu Lisesi Merkez
23 SIBEL BAYRAKTAR 11. Sınıf Atatürk Anadolu Lisesi Merkez
25 ZEYNEP NISA DURAN 11. Sınıf M.Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkez
26 AYNUR ÖZDEMİR 11. Sınıf Atatürk Anadolu Lisesi Merkez
27 BAŞAK DEMİRCİ 11. Sınıf Gazi Osman Paşa Lisesi Merkez
29 REYHAN SAĞDIÇ 11. Sınıf Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Merkez
30 İLAYDA AKYÜZ 11. Sınıf Tokat Merkez İMKB Sosyal Bilimler Lisesi Merkez
31 EBRAR ÖZTÜRK 11. Sınıf M.Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkez
32 UFUK ÖZYURT 11. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
33 MEHMET AKIF SARIKAYA 11. Sınıf 15 Temmuz Şehit Erdem Diker Anadolu İmam Hatip Lisesi Niksar
34 AZIZE TOKTAŞ 11. Sınıf Danışment Gazi Anadolu Lisesi Niksar
35 ELIF ILGIN 11. Sınıf Danışment Gazi Anadolu Lisesi Niksar
36 BERNA KORKMAZ 11. Sınıf Danışment Gazi Anadolu Lisesi Niksar
37 MERVE TEKIN 11. Sınıf Niksar Anadolu Lisesi Niksar
38 SALIH KEMAL KÖSE 11. Sınıf Danışment Gazi Anadolu Lisesi Niksar
39 ESMANUR KARACABEY 11. Sınıf Sulusaray ÇPL Sulusaray
40 İREMNUR UYGUN 11. Sınıf Sulusaray ÇPL Sulusaray
41 IREM ÖNDEŞ 11. Sınıf Sami Baklacı Anadolu Lisesi Turhal
42 AYŞEGÜL ÜLKÜ 11. Sınıf Cumhuriyet Anadolu Lisesi Turhal
43 SUDE NAZ YETIS 11. Sınıf Yeşilırmak Anadolu Lisesi Turhal
44 AKSANUR BAYRAKTUTAR 11. Sınıf 15 Temmuz Şehit Ferhat Koç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Turhal
45 AYŞEGÜL BAYRAKTUTAR 11. Sınıf 15 Temmuz Şehit Ferhat Koç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Turhal
46 YAREN ŞEVVAL DIRICAN 11. Sınıf Zile Fen Lisesi Zile
47 ÖZLEM ÖZDEMIR 11. Sınıf Zile İMKB Anadolu Lisesi Zile
48 BETÜL MUTLU 11. Sınıf Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Zile
49 SEVGI ARSLAN 11. Sınıf Zile Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Zile
50 CEREN DOĞDAŞ 11. Sınıf Zile İMKB Anadolu Lisesi Zile